Karikatura e ditës - Sport - Kosova Sot
Karikatura e ditës

Karikatura e ditës

Gonzalo Higuain është personazhi kryesor i karikaturës së ditës

Goal ka publikuar karikaturën e ditës, e cila personazh kryesor ka sulmuesin e Juventusit, Gonzalo Higuain.

Argjentinasi ishte vendimtar në fitoren e Juventusit 1:2 ndaj Tottenhamit dhe kalimin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, duke shënuar golin e parë dhe duke asistuar te goli i Paolo Dybalas. 

Image

 

(Kosova Sot)

4 orë e 33 minuta më parë
19/12/18