Perisic e thërret Modricin në Inter - Sport - Kosova Sot
Perisic e thërret Modricin në Inter

Perisic e thërret Modricin në Inter

Ivan Perisic ja ka bërë “tag” Luka Modricit në një postim në Instagram ku ishte në një fotografi më dy kroatët e tjerë, Marcelo Brozovic dhe Sime Vrsaljko, duke shkruar “kush po mungon”.

Anësori ka bërë humor me raportet për transferimin e mesfushorit të Real Madridit duke bërë këtë postim sot në mbrëmje.

Në të janë Brozovic dhe Perisic kurse afër tyre edhe nënshkrimi më i ri i kësaj vere Vrsaljko, por përve këtyre në foto, ai ka bërë “tag” edhe Luka Modricin.

Hashtagët po ashtu nuk janë të qartë, ku pas “Mirëserdhe Sime”, ai ka shtuar edhe fjalët në anglisht: “Kush po mungon”. 

 

(Kosova Sot)

11 orë e 9 minuta më parë
13/12/18