Sarri: E pamundhsme të largohet Hazard dhe Willian - Sport - Kosova Sot
Sarri: E pamundhsme të largohet Hazard dhe Willian

Sarri: E pamundhsme të largohet Hazard dhe Willian

Batshuayi është larguar sot nga Chelsea si huazim në Valencia, por cili do të jetë fati i dyshes Hazard dhe Willian

Për Maurizio Sarrin, Chelsea nuk ka asnjë mundësi për të humbur Eden Hazardin dhe Willianin para se ky transfer të mbyllet në Europë.

“Këtu tek ne, merkato është mbyllur, kështu që nuk mund të largojmë lojtarë të rëndësishëm tani. Është e pamundshme”, ka thënë ai kur është pyetur për dy yjet e tij në konferencën për shtyp para ndeshjes me Huddersfield. 

 

(Kosova Sot)

10 orë e 54 minuta më parë
13/12/18