Spektakël në 'Fadil Vokrri', kjo është atmosfera - Sport - Kosova Sot
Spektakël në

Spektakël në 'Fadil Vokrri', kjo është atmosfera

Dardanët kanë mbushur stadiumin “Fadil Vokrri” në sfidën e sotme të Kosovës ndaj Maltës.

Tifozët e Kosovës të njohur si Dardanët kanë paraqitur spektakël në mbështetje e Kosovës ndaj Maltës.

Të kujtojmë se për të përcjell ndeshjen e sotme të Ligës së Kombeve, ka pasur një interesim të madh të qytetarëve të Kosovës.

Ky është takimi i tretë i Ligës së Kombeve, nga dy takimet e para Kosova ka 4 pikë, me një fitore dhe një barazim.

Kosova është kryesuese e Grupit 3 të Ligës D.

 

(Kosova Sot)

19 orë e 4 minuta më parë
12/12/18