Ish-kampioni i botës dhe ish-futbollisti i Barcelonës arrin në Kosovë, kështu e pret Aziz Salihu!

  • 11 shkurt 2019 - 12:26
Ish-kampioni i botës dhe ish-futbollisti i Barcelonës arrin në Kosovë, kështu e pret Aziz Salihu!

Legjenda e boksit shqiptar është takuar me ish-futbollistin e njohur brazilian, Edmilson

Ish-kampioni i botës në futboll Edmilson Moraes ka arritur mbrëmë në Kosovë.

Dhe, ish-futbollisti brazilian, i cili një kohë ka luajtur edhe në Barcelonë, është takuar me legjendën e boksit shqiptar, Aziz Salihu.

dhe, “Zizit” nuk i ka munguar “grushti”, të cilin ia ka treguar ish-futbollistit brazilian.

Edmilson do ta mbajë sot një konferencë për shtyp, ku do të diskutohet për “Edmilson Camp”, i cili do të zhvillohet në Prishtinë. 

(Kosova Sot)