Granit Xhaka i vetëm në formacionin e Zvicrës kundër Gjeorgjisë

  • 23 mars 2019 - 14:16
Granit Xhaka i vetëm në formacionin e Zvicrës kundër Gjeorgjisë

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Zvicrës e Gjeorgjisë.

Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, është i vetmi shqiptar titullar në këtë ndeshje për Zvicrën.

Shaqiri është larguar ditë më parë nga grumbullimi për shkak të disa shqetësimeve, kurse Ajeti dhe Mehmedi e nisin nga stoli ndeshjen e parë eliminatore për “Euro 2020”.

Gjeorgjia:

Zvicra:

Image