Pirlo shënon gol të mrekullueshëm nga goditja e lirë, kundër legjendave të Liverpoolit

  • 23 mars 2019 - 19:48
Pirlo shënon gol të mrekullueshëm nga goditja e lirë, kundër legjendave të Liverpoolit

Andrea Pirlo e dëshmoi se ende mund të luajë si profesionist me paraqitjen e tij në ndeshjen mes legjendave të Milanit dhe legjendave të Liverpoolit, e cila u zhvillua sot në Anfield.

Ish-mesfushori italian, Andrea Pirlo, ka qenë i pensionuar që dy vjet, pasi e përfundoi karrierën e tij me Neë York Cityn, mirëpo në ndeshjen kundër legjendave të Liverpoolit, ai dukej se ishte ende një futbollist profesionist.

(Kosova Sot)