Tmerr për Bayernin, pranon gol dhe mbetet me një lojtar më pak

  • 03 prill 2019 - 19:11
Tmerr për Bayernin, pranon gol dhe mbetet me një lojtar më pak

Heidenheim e ka barazuar në 1:1 rezultatin kundër Bayern Munichut, në çerekfinale të Kupës së Gjermanisë, e cila po zhvillohet momentalisht në Allianz Arena.

Niklas Sule u përjashtua me karton të kuq në minutën e 15-të, para se Robert-Nesta Glatzel të shënonte për 1:1 për Heidenheim në minutën e 26-të.
 

(Kosova Sot)