Ademi shënon golin e fitores në ndeshjen e Xamax ndaj Luzernit

  • 13 prill 2019 - 21:29
Ademi shënon golin e fitores në ndeshjen e Xamax ndaj Luzernit

Neuchatel Xamax arriti ta fitojë me rezultat 1:0 ndeshjen kundër Luzernit, e cila u zhvillua në stadiumin “Sëissporarena” dhe ishte e vlefshme për xhiron e 29-të të Super Ligës së Zvicrës.

Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi Kemal Ademi dhjetë minuta para fundit, duke e goditur topin me kokë në portën e hapur.

(Kosova Sot)