Leganes është duke e mposhtur Realin

  • 15 prill 2019 - 22:06
Leganes është duke e mposhtur Realin

Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit që po zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”.

Leganes është duke fituar pas 45 minutave lojë në ““Municipal de Butarque”.

Vendasit po fitojnë 1-0 me një gol të shënuar në fund të pjesës së parë.

Ishte Jonathan Silva ai që shënoi një gol të bukur pas një pakujdesie në mbrojtjen e mysafirëve.

Zinedine Zidane ka çfarë t’iu thotë lojtarëve në dhomat e zhveshjes. 

(Kosova Sot)