Katër gola në ndeshjen Manchester City-Tottenham

  • 17 prill 2019 - 21:12
Katër gola në ndeshjen Manchester City-Tottenham

Ndeshje e çmendur mes Manchester CItyt dhe Tottenhamit, ku edhe pse kanë kaluar vetëm 12 minuta, rezultati është 2:2.

City kaloi në epërsi, por më pas u përgjigjën londinezët me dy gola, megjithatë, City barazoi në 2:2.

(Kosova Sot)