Video: Kjo nuk ka ndodhur asnjëherë në histori të Ligës së Kampionëve

  • 17 prill 2019 - 21:16
Video: Kjo nuk ka ndodhur asnjëherë në histori të Ligës së Kampionëve

Manchester City dhe Tottenhami janë duke bërë një ndeshje të çmendur në Etihad.

Skuadra e Pep Guardiolës kaloi në epërsi pas vetëm katër minutave lojë përmes Raheem Sterling.

Dy minuta më vonë, Son Heung-min shënoi për 1:1, dhe më pas për 2:1.

Por, City u rikthye fuqishëm dhe e barazoi rezultatin pas tre minutave, përmes Bernardo Silvas.