Dalin pamjet e lojtarëve të Meksikës në orgji me 30 prostituta

  • 17 prill 2019 - 23:52
Dalin pamjet e lojtarëve të Meksikës në orgji me 30 prostituta

8 pjesëtarë të ekipit të Meksikës, ishin pjesë e një skandali, teksa morën pjesë në një festë private me prezencën e 30 prostitutave.

E gjitha ndodhi pas fitores 1-0 të ekipit meksikan, në miqësoren ndaj Skocisë.

Lojtaret e Meksikes me eskortat on Vidnews.

Nata e gjatë dhe e nxehtë është konfirmuar edhe në pamjet e dala në media ku shihen lojtarët dhe eskortat nudo në pishinë.

 

(Kosova Sot)