Zhegrova kthehet në stol, Xhaka titullar – për Sionin startojnë Kasami dhe Lenjani

  • 19 prill 2019 - 19:25
Zhegrova kthehet në stol, Xhaka titullar – për Sionin startojnë Kasami dhe Lenjani

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sion e FC Basel 1893.

Për Sionin, nga minuta e parë do të luajnë Pajtim Kasami dhe Ermir Lenjani, kurse për Baselin, pasi ishte titullar ndeshjen e kaluar, Edon Zhegrova ulet në stol.

Nga minuta e parë luanë Taulant Xhaka, kurse Albian Ajeti nuk është i ftuar për këtë ndeshje.

Ndeshja mes Sionit dhe Baselit zhvillohet nga ora 20:00.

Sion:

Image

Basel:

Image

(Kosova Sot)