Sadiku starton për Luganon – s’ka vend për Kolollin, po për Mirlindin e Hekuranin

  • 19 prill 2019 - 19:40
Sadiku starton për Luganon – s’ka vend për Kolollin, po për Mirlindin e Hekuranin

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Luganos dhe FC Zurich.

Për Luganon, nga minuta e parë do të luajë Armando Sadiku, kurse për Zurichun nga minuta e parë janë inkuadruar Mirlind Kryeziu dhe Hekuran Kryeziu – Benjamin Kololli është në stol.

Ndeshja mes Luganos dhe FC Zurich do të zhvillohet nga ora 20:00.

Lugano:

Image

Zurich:

Image

(Kosova Sot)