Mbappe s’di të ndalet, i shënon sërish Monacos

  • 21 prill 2019 - 21:55
Mbappe s’di të ndalet, i shënon sërish Monacos

PSG-ja ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Monacos në ndeshjen që po zhvillohet në “Parc des Princes”.

Ishte sulmuesi i talentuar, Kylian Mbappe, ai që shënoi sërish për vendasit.

Mbappe realizoi për 2-0 në minutën e 37’ dhe në shenj respekti për klubin ku u zhvillua si lojtar, nuk e festoi sërish golin.

Ky ishte goli i 29 i Mbappe në 27 ndeshje në Ligue 1.

(Kosova Sot)