Georgina, para se të njihej me Cristiano Ronaldon!

  • 21 prill 2019 - 23:15
Georgina, para se të njihej me Cristiano Ronaldon!

Ronaldo dhe Georgina Rodriguez vijojnë të jetojnë të lumtur, por duket se një media portugeze ua ka prishur disi qetësinë.

“Correio Da Manha” ka publikuar disa foto të bashkëshortes së portugezit, të cilat ishin fshirë nga rrjetet e saj sociale, pas njohjes me yllin e Juventusit.

Në ato foto shfaqet Georgina, në shoqërinë e personave me të cilët ka qenë e lidhur para se të njihej me Ronaldon.

Media që ripublikoi fotot nuk ka aspak marrëdhënie të mira me CR7, sepse e ka sulmuar shpesh nëpërmjet artikujve të saj.

Image

(Kosova Sot)