Seks-skandal në Angli, zbulohet loja e pistë e futbollistëve të Premierligës me femra

  • 23 prill 2019 - 14:35
Seks-skandal në Angli, zbulohet loja e pistë e futbollistëve të Premierligës me femra

Futbolli anglez është tronditur nga një seks-skandal i madh, i cili i ka përfshirë edhe futbollistët e Premierligës. Një lojë e pistë po zhvillohet në rrjetet sociale, ku po poshtërohen femrat që bëjnë seks me futbollistët

Një seks-skandal i madh e ka përfshirë futbollin anglez.

Tabloidi britanik “The Sun”, e ka zbuluar një aplikacion të bisedave në telefon mobil në mes të futbollistëve të Premierligës dhe Championshipit, duke shfaqur fotografi dhe video se si futbollistët bëjnë seks me femra dhe i poshtërojnë ato.

Lojtarët marrin pjesë në një lojë perverse, ku 200 pikë i marrin ata që i pështyjnë apo i godasin viktimat e pafajshme gjatë seksit.

150 pikë i marrin ata që bëjnë video-filmime gjatë seksit, njëjtë si ata që bëjnë seks në qendër stërvitore apo afër bashkëshorteve të tyre.

Futbollistët e kanë krijuar një grup në “Whatsapp”, ku i publikojnë fotografitë dhe videot e tmerrshme

Njëri prej futbollistëve e ka pështyrë partneren që po kryente marrëdhënie me të në fytyrë, por më pas edhe e fyente “kurvë”.

Ende nuk dihet se cilët futbollistë janë të përfshirë në këtë lojë të pistë, e cila është kritikuar nga bota e futbollit.

(Kosova Sot)