Gol i bukur nga talenti shqiptar

  • 05 maj 2019 - 21:06
Gol i bukur nga talenti shqiptar

Endri Çekiçi ka realizuar sërish në Slloveni.

Pas golit të shënuar në javën e shkuar, futbollisti pogradecar dhe pjesë e U-21 të Shqipërisë dikur, ka shënuar në fitoren 4-2 që ekipi i tij Olimpija Ljubjana ka arritur ndaj Triglavit në javën e 31-të të kampionatit slloven.

(Kosova Sot)