Kovac shkarkohet në fund të sezonit

  • 17 maj 2019 - 13:25
Kovac shkarkohet në fund të sezonit

Menaxheri i Bayern Munich, Niko Kovac, do të shkarkohet këtë verë raporton Goal.com.

Pavarësisht që thuhej se ai mund të nënshkruaj për vazhdimin e kontratës prej dy vitesh të tjera, tashmë raportet e fundit kanë shprehur se drejtuesit e Bayernit po mendojnë shkarkimin e tij.

Kroatit i është dhënë detyra e tij si menaxher i Bayernit gjatë verës së vitit 2018 dhe mund të përfundojë sezonin me titujt e Bundesligës dhe DFB-Pokal.

(Kosova Sot Online)