Edy Reja bën gati kuqezinjtë, këto janë lojtarët që ka thirrur për ndeshjet ndaj Islandës e Moldavisë

  • 21 maj 2019 - 11:24
Edy Reja bën gati kuqezinjtë, këto janë lojtarët që ka thirrur për ndeshjet ndaj Islandës e Moldavisë

Trajneri i kombëtare së Shqipërisë Edy Reja do të “luajë” ndeshjen e tij të parë me kuqezinjtë përballë Islandës, e më tutje Moldavisë.

Reja ka nisur grumbullimet dhe 10 futbollistët e parë që ka mbledhur janë  Ylber Ramadani, Migen Basha, Ergys Kaçe,  Emanuele Ndoj, Alban Hoxha, Kastriot Demarku, Lorenc Trashi, Bruno Telushi.

(Kosova Sot Online)