Arsenali po turpërohet në finale

  • 29 maj 2019 - 22:30
Arsenali po turpërohet në finale

Chelsea është duke e shkatërruar 4:1 Arsenalin në finale të Ligës së Evropës, e cila po zhvillohet momentalisht në Baku.

Eden Hazard ka shënuar dy gola për Chelsea-n për rezultatin 4:1.

Ky mund të jetë goli i fundit dhe lamtumirës i Hazardit për Chelsean, pasi belgu pritet t’i bashkohet Real Madridit këtë verë.

(Kosova Sot Online)