Kjo është befasia në “Fadil Vokrri” në ndeshjen e yjeve

  • 15 qershor 2019 - 20:24
Kjo është befasia në “Fadil Vokrri” në ndeshjen e yjeve

Për herë të parë në stadiumin “Fadil Vokrri” për ndeshjen e yjeve – ku përballet skuadra e Granit Xhakës me atë të Milot Rashicës – po marrin pjesë edhe vajzat që e luajnë rolin e “Cheer Leaders”, të sjella nga kompania “Konuts”.

Në mesin e shumë yjeve që po luajnë momentalisht në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë për ndeshjen për bamirësi, debutues është edhe brendi i frutave të thata “Konuts”, që është ndër sponsorët kryesore të kësaj ndeshjeje.

Më poshtë mund t’i shikoni fotografitë e këtyre Cheer Leaders, të fjella nga Konuts, të cili i është dhënë edhe epiteti i brendit më inovativ në treg, për cilësinë dhe sigurinë e produktit.

(Kosova Sot Online)