Rashica: Nuk e ndërroj Kosovën, edhe po të më kërkonin 100 kombëtare

  • 16 qershor 2019 - 19:31
Rashica: Nuk e ndërroj Kosovën, edhe po të më kërkonin 100 kombëtare

Ylli i Kombetares së Kosovës në futboll, Milot Rashica, ka shpalosur detaje të jetës dhe karrierës së tij, duke zbuluar edhe disa të pathëna.

Ka thënë se është krenar që është pjesë e “Dardanëve”, dhe është shprehur i lumtur për fitoren ndaj Bullgarisë, ditë më parë.

I pyetur sa a ka gjasa të ndërronte kombëtaren, ai ka thënë se Kosovën nuk do ta linte kurrë, edhe po ta kërkonin 100 shtete tjera.

(Kosova Sot Online)