Reagon klubi i Florijana Ismailit të zhdukur: Ende s’i kemi humbur shpresat se çdo gjë do të shkojë mirë

  • 30 qershor 2019 - 15:23
Reagon klubi i Florijana Ismailit të zhdukur: Ende s’i kemi humbur shpresat se çdo gjë do të shkojë mirë

Klubi zviceran Yong Boys shpreson se gjithçka do të shkojë mirë dhe futbollistja e tij shqiptare, Florijana Ismaili, do të gjendet e gjallë një ditë pasi u zhduk në një liqe në Itali.

Futbollistja me origjinë shqiptare e Kombëtares së Zvicrës, Ismaili ishte futur në ujë në liqenin Como të shtunën pasdite dhe që prej atëherë figuron e zhdukur.

Sipas agjencisë italiane të lajmeve “Ansa”, Ismaili dhe një mike e saj e kishin marrë me qira një anije afër qytetit italian Musso në liqenin Comom rreth 20 kilometra larg kufirit me Zvicrën.

Futbollistja me origjinë shqiptare e Kombëtares së Zvicrës, Ismaili ishte futur në ujë në liqenin Como të shtunën pasdite dhe që prej atëherë figuron e zhdukur.

Sipas agjencisë italiane të lajmeve “Ansa”, Ismaili dhe një mike e saj e kishin marrë me qira një anije afër qytetit italian Musso në liqenin Comom rreth 20 kilometra larg kufirit me Zvicrën.

(Kosova Sot Online)