Ballkani përforcohet me dy prurje nga Kameruni

  • 06 gusht 2019 - 19:15
Ballkani përforcohet me dy prurje nga Kameruni

KF Ballkani ka prezantuar sot dy prurjet e tyre më të reja nga Kameruni. Bëhet fjalë për dy futbollistë të Kamerunit të cilët janë paraqitur edhe për skuadrën kombëtare Kameruni U-18.

Effa Lazare Tristan Dylan dhe Marius Stephane Tatkeu Yimkoua janë dy emrat e rinjë që janë prezantuar nga KF Ballkani si transfere të reja te skuadra e IPKO Superligës së kosovës.

(Kosova Sot Online)