Zidane e donte Manen në Madrid

  • 15 gusht 2019 - 16:58
Zidane e donte Manen në Madrid

Sulmuesi senegalez e preferon më shumë qëndrimin në “Anfield Road” edhe për një kohë

Zinedine Zidane e kishte kërkuar sulmuesin e Liverpoolit, Sadio Mane.

Sulmuesi senegalez e sheh të ardhmen e tij në “Anfield Road” dhe nuk e ka ndërmend të lëvizë në një periudhë afatshkurtër.

Lajmin e ka bërë të ditur Soccer Link.

Trajneri francez e pëlqen shumë sulmuesin e rrezikshëm, i cili i shënoi dy gola në Superkupën e Evropës, por në fund Mane vendosi të qëndronte tek kampioni evropian. 


(Kosova Sot Online)