Barazohet gjithçka në derbin Man City – Tottenham

  • 17 gusht 2019 - 19:51
Barazohet gjithçka në derbin Man City – Tottenham

Tottenhami ka arritur sërish ta barazojë rezultatin (2:2) kundër Manchester Cityt, në ndeshjen e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin “Etihad” dhe është e vlefshme për xhiron e dytë të sezonit të ri të Premierligës.

Në minutën e 56-të të ndeshjes, Lucas Moura e barazoi rezultatin, pas një harkimi të mirë nga Erik Lamela, i cili e kishte shënuar golin e parë

 

(Kosova Sot Online)