Vjen goli i parë i Chelsea, është supergol

  • 18 gusht 2019 - 17:46
Vjen goli i parë i Chelsea, është supergol

Chelsea e ka filluar mirë takimin kundër Leicester City

Është Mason Mount që ka shënuar golin e parë për Chelsean pa ardhur minuta e dhjetë e takimit.

I riu anglez shfrytëzoi një gabim në mbrojtje të Leicester duke vjedhur një top dhe duke e kaluar Chelsean në epërsi.

(Kosova Sot Online)