Barazohet gjithçka në ndeshjen Wolves-Manchester

  • 19 gusht 2019 - 22:26
Barazohet gjithçka në ndeshjen Wolves-Manchester

Ka ardhur goli i barazimit nga Wolves në minutën e 55-të te ndeshjes

Pjesa e dytë e takimit të Wolves ishte shumë më e mirë dhe goli i barazimit është një supergol i Ruben Neves në minutën e 55-të.
(Kosova Sot Online)