Fillim i çmendur në ndeshjen Norwich – Chelsea

  • 24 gusht 2019 - 13:49
Fillim i çmendur në ndeshjen Norwich – Chelsea

Chelsea dhe Norwichi e kanë shënuar nga një lojë qysh në gjashtë e minutat e parë të ndeshjes, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin “Carrow Road”, në kuadër të xhiros së tretë të Premierligës.

Në minutën e tretë të ndeshjes, Tammy Abraham e shënoi një gol të bukur pas një harkimi të mirë në zonë nga Cesar Azpilicueta.

Ndërsa, vetëm disa momente më vonë, golin e barazimit e shënoi Todd Cantwell.

 

(Kosova Sot Online)