Basketbollistja italiane po “çmend” rrjetin

  • 11 shtator 2019 - 19:24
Basketbollistja italiane po “çmend” rrjetin

Basketbollistja, modelja dhe blogerja italiane, një nga protagonistet e edicionit të fundit të “Grande Fratello” dhuron spektakël në për ndjekësit e sak në Instagram.

Kostumi rozë në këtë fillim shtatori ka marrë pafundësisht pëlqime.

E në fakt, Valentina me fizikun e saj i meriton të gjitha komplimentet.

Image

(Kosova Sot Online)