Nuk starton Hazardi, James e Vinicius e nisin nga fillimi

  • 14 shtator 2019 - 12:12
Nuk starton Hazardi, James e Vinicius e nisin nga fillimi

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Real Madridit dhe Levantes.

Eden Hazard e nis nga stoli këtë takim, belgu pritet t’i ketë disa minuta në pjesën e dytë për t’u përgatitur sa më mirë për ndeshjen e së mërkurës kundër Paris Saint Germain.

James është titullar, në mungesë të shumë lojtarëve në mesfushë, ndërsa përderisa Gareth Bale është i suspenduar, edhe Vinicius ka gjetur vend në 11-she.

Real Madrid:
 

Image

(Kosova Sot Online)