Amir Rrahmani starton kundër Milanit të vjetër

  • 15 shtator 2019 - 20:00
Amir Rrahmani starton kundër Milanit të vjetër

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Hellas Veronës dhe Milanit.

Nga minuta e parë në stadiumin “Marc’Antonio Bentegodi”, për Veronën do të zbresë kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani.

Në anën tjetër, pavarësisht disa blerjeve gjatë verës, Milani e nis takimin me ekipin e sezonit të kaluar.

HELLAS VERONA (3-4-2-1): Silvestri; Rrahmani, Kumbulla, Gunter; Faraoni, Amrabat, Veloso, Lazovic; Zaccagni, Verre; Stepinski.

(Kosova Sot Online)