Ludovica Robaudo e ndarë mes surfit dhe modës

  • 16 shtator 2019 - 14:47
Ludovica Robaudo e ndarë mes surfit dhe modës

Ludovica Robaudo e lindur në vitin 1988, gjysmë italiane dhe gjysmë kroate e ndan jetën e saj mes Genovas, Milanos dhe shumë udhëtimeve nëpër botë.

Pasionet e saj më të mëdha janë surfi dhe moda madje për të bërë sërf Ludovica shkon në shumë vende ekzotike.

Fotot e fundit të saj me kostumet Rip Curl, firmë për të cilën punon edhe si modele po çmendin fansat e saj në Instagram.

(Kosova Sot Online)