Manchester United me shumë ndryshime kundër FC Astana

  • 19 shtator 2019 - 20:09
Manchester United me shumë ndryshime kundër FC Astana

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester United dhe FC Astana.

Për shkak se kundërshtari nuk është shumë i fortë, të paktën kështu nuk e konsideron Unitedi, Solskjaer ka startuar me shumë lojtarë të rinj.

Image

(Kosova Sot Online)