‘The Best’, formacioni më i mirë i vitit

  • 23 shtator 2019 - 22:01
‘The Best’, formacioni më i mirë i vitit

Është zbuluar më në fund formacioni më i mirë i vitit.

Befasisht, Marcelo ka zënë vend pas një sezoni jo të mirë me Realin, derisa mbrojtja përbëhet me tre qendërmbrojtës, Ramos, De Ligt dhe Van Dijk.

Formacioni i vitit: Allison, Marcelo, Ramos, Van Dijk, De Ligt, Modric, De Jong, Hazard, Mbappé, Messi y Cristiano.

Image

(Kosova Sot Online)