Giampaolo nuk është i brengosur për Piatekun: “Ai që di si të shënojë, kurrë s’harron”

  • 04 tetor 2019 - 13:10
Giampaolo nuk është i brengosur për Piatekun: “Ai që di si të shënojë, kurrë s’harron”

Marco Giampaolo nuk është aspak i brengosur me formën e Piatek.

Krzysztof Piatek ka shënuar 30 gola për Genoan dhe Milanin sezonin e kaluar, por këtë edicion ka realizuar vetëm dy pas gjashtë ndeshjeve deri më tani.

Sido që të jetë, ai ka besimin e trajnerit, Marco Giampaolo.

“Ata që dinë si të shënojnë kurrë nuk harrojnë si ta bëjnë këtë. Ndodh, gjithmonë ka ecuri dhe momente të këqija”, u shpreh Marco Giampaolo. 

(Kosova Sot Online)