Granit Xhaka dhe Leonita zbulojnë emrin e vajzës së sapolindur

  • 08 tetor 2019 - 17:12
Granit Xhaka dhe Leonita zbulojnë emrin e vajzës së sapolindur

Granit Xhaka dhe Leonita janë bërë dje prindër për herë të parë.

Ditën e djeshme, futbollisti i njohur Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër për herë të parë.

Leonita solli në jetë një vajzë dhe lajmin e bukur e ndau vetë futbollisti në rrjete sociale.

Ai publikoi në profilin e tij në Instagram foton e parë me të voglën, të cilin i kishin treguar vetëm dorën e vendosur mbi dy duart e prindërve.

Vetëm pak më parë, Leonita ka zbuluar për ndjekësit në Instagram emrin që ajo dhe Graniti kanë zgjedhur për bebushen e tyre.

Dyshja e ka pagëzuar të voglën me emrin Ayana.

“Ayana Xhaka. Mami dhe babi të duan përgjithmonë.”- shkroi bashkëshortja e futbollistit krahas fotos së publikuar në Instagram.

Image

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

(Kosova Sot Online)