Lewandowski i frikshëm, shënon dy gola për katër minuta

  • 10 tetor 2019 - 21:15
Lewandowski i frikshëm, shënon dy gola për katër minuta

Polonia është duke e mposhtur 2-0 Letoninë.

Është sulmuesi i Byaern Munich, Robert Lewandowski, ai që po shkëlqen për Poloninë.

Ai realizoi dy herë brenda katër minutave, në atë të 9-të dhe 13-të, për rezultatin 2-0.

(Kosova Sot Online)