Moldavia – Shqipëria, formacionet zyrtare

  • 14 tetor 2019 - 19:25
Moldavia – Shqipëria, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Moldavisë dhe Shqipërisë.

Pas humbjes 1-0 nga Turqia në fund të ndeshjes, e pamerituar – Shqipëria do të kërkojë patjetër fitore sonte kundër Moldavisë, për t’i mbajtur gjallë shpresat të paktën matematikisht për kualifikim në Euro 2020.

Image

(Kosova Sot Online)