Prishtina ndalet nga Drenica dhe ngel gjashtë pikë prapa liderit

  • 16 tetor 2019 - 20:02
Prishtina ndalet nga Drenica dhe ngel gjashtë pikë prapa liderit

Prishtina është ndalur me barazim pa gola nga Drenica, në ndeshjen e mbetur të xhiros së tetë, dhe si pasojë tani ngel gjashtë pikë prapa liderit të Ipko Superligës, Ballkanit.

Prishtina barazoi 0:0 me Drenicën të mërkurën në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë, duke e lëshuar mundësinë t’i afrohet kreut.

(Kosova Sot Online)