Sarri jep të tjera sinjale, e shtyn Mandzukicin drejt Unitedit

  • 18 tetor 2019 - 18:07
Sarri jep të tjera sinjale, e shtyn Mandzukicin drejt Unitedit

Maurizio Sarri nuk ka mundur t’iu ik pyetjeve për të ardhmen e Mario Mandzukic në konferencë për media para ndeshjes me Bolognan.

Raportohet se ish sulmuesi i Bayern Munich dhe Atletico Madrid është rrugës për t’u transferuar në Angli te Manchester United.

Lidhur me këtë çështje, numri një i stolit të Juventusit, foli shkurt, me fjalët e tij që nuk kanë shumë nevojë për koment.

“Mario Mandzukic nuk po stërvitet me ne, për këtë gjë ka rënë dakord me klubin”, u shpreh ai.

(Kosova Sot Online)