PSG pa Neymarin, i lë në stol edhe Mbappen, Cavanin e Verratin

  • 18 tetor 2019 - 19:58
PSG pa Neymarin, i lë në stol edhe Mbappen, Cavanin e Verratin

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Nices dhe Paris Saint-Germain.

PSG-ja në këtë ndeshje është pa Neymarin, që u dëmtua me Brazilin, derisa Kylian Mbappe e Edinson Cavani – që kanë lënë prapa dëmtimet, janë lënë në stol. 

Nga fillimi nuk e nis sfidën kundër Nices as mesfushori italian, Marco Verrati.

Image

(Kosova Sot Online)