Juventusi e përmbys rezultatin ndaj Lokomotiv Moscow

  • 22 tetor 2019 - 22:47
Juventusi e përmbys rezultatin ndaj Lokomotiv Moscow

Juventusi e ka përmbysur rezultatin kundër Lokomotiv Moscow me dy gola të shpejtë, në një ndeshje të Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në Torino.

Paulo Dybala shënoi dy herë brenda dy minutave për ta kaluar Juventusin në epërsi 2:1.

Së pari, argjentinasi shënoi një supergol në minutën e 77-të për 1:1 dhe pastaj realizoi për 2:1 vetëm dy minuta në vonë.


(Kosova Sot Online)