Ronaldos s’i pëlqen të humbë, i pamëshirshëm edhe ndaj djalit të vet

  • 28 tetor 2019 - 09:11
Ronaldos s’i pëlqen të humbë, i pamëshirshëm edhe ndaj djalit të vet

Cristiano Ronaldo e do fitoren jashtë fushës po aq sa e do edhe brenda saj, qoftë edhe nëse i duhet ta mposhtë djalin e vet.

Sulmuesi i Juventusit tregoi përqendrim të plotë në një lodër basketbolli kundër të birit, derisa po udhëtonin me aeroplanin e tyre privat.

Ronaldo e fitoi lojën dhe festoi sikur ta kishte shënuar golin e triumfit në një ndeshje futbolli.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet nga kjo lojë mes babait dhe të birit:

(Kosova Sot Online)