PSG dëshiron ta blejë përfundimisht Icardin

  • 29 tetor 2019 - 12:32
PSG dëshiron ta blejë përfundimisht Icardin

Sulmuesi argjentinas i ka bindur drejtuesit e klubit francez me paraqitjet e tij fantastike dhe tash PSG-ja do të mundohet ta blejë përfundimisht futbollistin e huazuar nga Interi.

Paris Saint-Germaini është i vendosur që ta blejë përfundimisht Mauro Icardin.

Sulmuesi argjentinas ishte huazuar gjatë verës tek klubi francez nga Interi dhe parisienët po planifikojnë ta blejnë atë vetëm pas dy muajsh huazimi.

(Kosova Sot Online)