Kosovari shkakton penallti, kosovari shënon penallti

  • 08 nëntor 2019 - 19:25
Kosovari shkakton penallti, kosovari shënon penallti

Fenerbahce ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas

Kush tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi.

Ai ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu nga penalltia.

Penalltia u shkaktuar nga mbrojtësi kosovar Loret Sadiku.

(Kosova Sot Online)