PSG pa Mbappen dhe Neymarin, por me Cavanin, Sarabian dhe Di Marian

  • 09 nëntor 2019 - 16:46
PSG pa Mbappen dhe Neymarin, por me Cavanin, Sarabian dhe Di Marian

Sulmuesi i talentuar, Kylian Mbappe, nuk është grumbulluar për këtë ndeshje dhe nuk dihet arsyeja e vërtetë, ani pse nuk është raportuar për ndonjë lëndim dhe madje është ftuar edhe nga Franca.

Nga minuta e parë nuk luan as Mauro Icardi – kurse Sarabia, Cavani dhe Di María startojnë në sulm.

Brest:

PSG: Keylor Navas; Dagba, Thiago Silva, Diallo, Kurzawa; Verratti, Gueye, Draxler; Sarabia, Cavani, Di María.


(Kosova Sot Online)