Di Maria me gol te bukur e kalon PSG-në në epërsi

  • 09 nëntor 2019 - 18:22
Di Maria me gol te bukur e kalon PSG-në në epërsi

Paris Saint Germain është duke e mposhtur 0-1 skuadrën e Brest në udhëtim

Golin e ka shënuar mesfushori në top formë, Angel Di Maria, në minutën e 39-të.

Ai shfrytëzoi shpejtësinë e tij dhe shënoi një gol të bukur parabolë.

(Kosova Sot Online)